LEASINGY

 

  • OSOBNÍCH, DODÁVKOVÝCH A NÁKLADNÍCH AUTOMOBILŮ, AUTOBUSŮ 
  • STAVEBNÍCH STROJŮ, DOPRAVNÍ TECHNIKY
  • SPORTOVNÍ TECHNIKY A ZAŘÍZENÍ
  • ZDRAVOTNICKÉ TECHNIKY
  • STROJŮ A TECHNOLOGIÍ

 
Pomáháme a financováním:
Jedná se například o stroje pro úpravu lyžařských sjezdových i běžeckých tratí, lanovky, vleky, sněžná děla, přepravníky koní, zařízení pro úpravu golfových hřišť, zařízení pro bowling, squashová centra, sportovní letadla, rekreační lodě aj.
Nabízíme zajištění financování nových i použitých osobních a dodávkových automobilů, sanitních vozů a dalších vozidel zařazených v odpisové skupině 1a.
Tyto komplexní služby (leasing, uvěry i splátkový prodej) jsou určeny občanům ČR, státním institucím, podnikatelským i jiným subjektům.
Zdravotnické přístroje, zubařská křesla, vybavení ordinací, lékáren, nemocnic, operačních sálů a rehabilitačních zařízení, sanitní vozidla a další zdravotnickou techniku.
Všech druhů mobilní stavební, manipulační a dopravní techniky, například financování stavebních strojů, vysokozdvižných vozíků, komunální techniky, zemědělských a lesnických strojů, lokomotiv, železničních vagonů a lodí.
Strojů univerzálních i speciálních, jednoduchých strojních zařízení i náročných a složitých technologických celků pro nejrůznější průmyslové obory.
  

  • Nabízíme různé možnosti a podmínky financování včetně doprovodných služeb:

Nabídka klasického finančního leasingu, úvěru, zpětného leasingu a dalších forem financování.
Splácení leasingu v CZK, EUR, případně v jiné požadované měně je vhodné pro nájemce, kteří v příslušné měně inkasují za zboží nebo služby. V opačném případě by nájemce nesl kurzová rizika z budoucího vývoje jednotlivých měn.
Splátky mohou být v průběhu trvání smlouvy neměnné (fixní úroková sazba) nebo jsou závislé na vývoji smluvně dohodnuté sazby příslušné měny (PRIBOR, EURIBOR).
Splácení pravidelné i nepravidelné (sezónní, individuální) respektující nerovnoměrný průběh tržeb klienta v průběhu kalendářního roku nebo i delšího období.
Dovoz ze zemí EU, přímá úhrada dodavateli do zahraničí.
Pojištění předmětu financování
 
KVALITNÍ LEASINGOVÉ PODMÍNKY
INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP
VÝHODNÉ POJIŠTĚNÍ
SPOLEHLIVOST
BOHATÉ ZKUŠENOSTI V OBORU
 
Podmínky žádosti:  formulář ke stažení ZDE
 
    * Při žádosti o leasing uveďte vždy kompletní údaje.
    * Vyplňte vše a pošlete emailem,
    * Na nekompletně vyplněný formulář, bohužel, nemůžeme reagovat.

 

 


Název formuláře

Rychlý kontakt


Tip: chcete si vydělat nebo ušeřit?